500m

maksymalna wysokość lotu

4K

maksymalna rozdzielczość video

Do 2000m

transmisja na żywo

HD 720p

jakość podglądu na żywo

12Mpx DNG

rozdzielczość zdjęć lotniczych RAW

Fotogrametria

zdjęcia na ortofotomapy

Zdjęcia 3D

skanujemy obiekty 3D

Panoramy

wykonujemy panoramy widokowe

Klipy

montaż i postprodukcja video

Szkolenia

uczymy bezpiecznie latać

UAVO

posiadamy świadectwa kwalifikacji

OC

nasze drony są ubezpieczone

Usługi dronem

Dzięki szybkiemu rozwojowi nowych technologii pojawiły się takie urządzenia jak drony, które aktualnie są powszechnie dostępne na rynku. Bezzałogowe statki powietrzne dają możliwości, które dotychczas były nieosiągalne - jednak wiąże się z tym pewne ryzyko. Dron w nieodpowiednich rękach może być śmiertelnie niebezpieczny dla otoczenia! Dlatego aby bezpiecznie używać drona należy znać podstawy prawa lotniczego, umieć go obsługiwać i „latać z głową”.


SlowFlow świadczy legalne usługi z wykorzystaniem profesjonalnych dronów. Posiadamy świadectwa kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na nasze usługi komercyjne. Ponadto chętnie przekazujemy wiedzę i szkolimy praktycznie w zakresie obsługi i bezpiecznego latania dronem.

Co robimy?

W podstawowej ofercie znajduje się filmowanie oraz fotografowanie z powietrza. Uzupełnieniem usługi podstawowej jest montaż video i obróbka graficzna zdjęć – wtedy klient zamiast surowych plików dostaje materiał gotowy do prezentacji i publikacji w Internecie.

Dodatkowe usługi to transmisje z powietrza na żywo, wykonywanie fotomap (ortofotomap), skanowanie obiektów przestrzennych (3D), zdjęcia działek dla geodezji, mapy upraw rolnych, monitoring trudno dostępnych miejsc i inne, które można wykonać dronem.

Czego nie robimy?

Przede wszystkim nie wykonujemy usług w sposób, który mógłby zagrozić bezpieczeństwu innych - nie latamy:

- nad skupiskami ludzi;
- podczas złych warunków atmosferycznych;
- w strefach przestrzeni kontrolowanej;
- w miejscach o dużym promieniowaniu elektromagnetycznym;
- w ciasnych pomieszczeniach.

Jak wygląda współpraca?

Spotkanie z klientem

Realizacja usługi

Dostarczenie materiału

Spotkanie odbywa się najczęściej w docelowym miejscu świadczenia usługi. Oceniamy panujące tam warunki, obiekty, przeszkody, zakres usługi, ale najważniejsza jest strefa powietrzna! Jeśli to konieczne wnioskujemy do odpowiednich organów o niezbędne pozwolenia. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oszacować koszt oraz termin realizacji. Termin może się zmienić w przypadku złej pogody.

W zależności od rodzaju usługi na miejscu rozstawiamy i konfigurujemy dodatkowy sprzęt. Kalibracja samego drona zajmuje dosłownie kilkanaście sekund. Potem klient może sam decydować, jaki efekt chciałby osiągnąć lub zdać się na nasze doświadczenie. Za pomocą podglądu na żywo możemy obserwować i oceniać wyniki a w razie potrzeby również modyfikować parametry.

Jeśli w zakres usługi wchodzi również montaż i obróbka zrealizowanie całości może zająć nawet do 2 tygodni. Surowy materiał niezależnie od jakości oddajemy bezpośrednio po wykonaniu usługi. Ze względu na duży rozmiar klipów 4K dostarczamy je tylko na nośnikach. Po wykonanym zleceniu przez rok archiwizujemy wszystkie materiały - tak na wszelki wypadek.

Pytania i odpowiedzi

Ile to kosztuje?
Wszystko zależy od zakresu i rodzaju usługi. Największy wpływ na koszt całkowity ma liczba startów drona. Pojedynczy start w zależności od sprzętu to koszt ok. 400zł.
Co jest w ramach pojedynczego startu?
Jaka jest rozdzielczość materiału z drona?
Czy materiał video posiada jakieś drgania?
Co się dzieje gdy są złe warunki pogodowe?

SlowFlow Adam Koczwara

Wielącza-Kolonia 5, 22-460 Szczebrzeszyn
Polska, lubelskie, powiat Zamość
NIP: 9222679333 | REGON: 362837855
+48 507 504 175 | biuro @ slowflow.pl
Wszystkie treści tutaj umieszczone są utworami prywatnymi. Wykorzystywanie ich w jakikolwiek sposób bez wiedzy i zgody autora jest zabronione. Witryna została zbudowana w oparciu o oprogramowanie typu Open Source.

Wszelkie procesy zachodzące na Twoim urządzeniu podczas odwiedzania tej witryny są zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Rozumiem