rwd.png
joomla.png

Strony WWW

Internet to obecnie główne źródło informacji - jest on narzędziem niezbędnym do szybkiego wyszukiwania. Gdybyśmy porównali Internet do realnego świata to stronę WWW możemy traktować jak tradycyjną lokalizację, na której stoją budynki z unikalnymi numerami. My takie budynki tworzymy w sieci.

Czy Ty masz już swoją lokalizację w Internecie? Jeśli nie to pomożemy Ci zbudować wszystko od podstaw. Jeśli masz, ale nie jesteś zadowolony z obecnego stanu to zrobimy "gruntowny remont"!

Zajmujemy się projektowaniem od podstaw, modernizacją, aktualizacją i konserwacją stron WWW. Pomagamy w wyborze i rejestracji odpowiedniej domeny oraz późniejszej konfiguracji. Strony, które tworzymy są lekkie, stabilne, bezpieczne, przyjazne w zarządzaniu oraz zgodne z aktualnymi trendami technologicznymi. Cały proces współpracy dopasowujemy do oczekiwań klienta. Podczas przekazywania finalnego produktu przeprowadzamy szkolenia. Zawsze zapewniamy wsparcie techniczne!
wordpress.png

Jak wygląda współpraca?

Spotkanie z klientem

Projekt wstępny

Projekt końcowy

Wdrożenie

Podczas spotkania notujemy wszelkie istotne informacje. Klient określa charakter strony, sposób prezentacji informacji, przedstawia wzorce oraz omawia inne szczegóły. Na tej podstawie określany jest szacunkowy koszt wykonania oraz dobierany optymalny system CMS.
Po kilku dniach (w zależności od zaawansowania zlecenia) przedstawiamy wizualizację przyszłej strony. Treść jest zazwyczaj jeszcze niekompletna - chodzi tylko o zaprezentowanie możliwości szablonu. Klient określa, co chciałby poprawić. Wszystko na tym etapie odbywa się zdalnie.
Po naniesieniu wszystkich zgłoszonych przez klienta poprawek przedstawiamy projekt finalny. Na tym etapie wprowadzamy treść właściwą oraz dopracowujemy wszelkie szczegóły, co wymaga często intensywnej komunikacji z klientem. Nadal wszystko odbywa się zdalnie.
Po akceptacji przez klienta wszystkich elementów wykonanej strony wykonujemy publikację w Internecie. Przekazujemy klientowi kopie plików i bazy danych, przeprowadzamy szkolenia oraz informujemy o sposobach promocji witryny.
Witryna gotowa!

Pytania i odpowiedzi

Ile to kosztuje?
Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Wszystko zależy od potrzeb klienta a tak naprawdę czasu, który musimy poświęcić na realizację zadania. Najprostsze strony budujemy już od 400zł.
Co jest w pakiecie?
Czy jest jakaś gwarancja?
Co jeśli chcę zrezygnować?
Kto zarządza stroną?
Co z pozycjonowaniem strony?

SlowFlow Adam Koczwara

Wielącza-Kolonia 5, 22-460 Szczebrzeszyn
Polska, lubelskie, powiat Zamość
NIP: 9222679333 | REGON: 362837855
+48 507 504 175 | biuro @ slowflow.pl
Wszystkie treści tutaj umieszczone są utworami prywatnymi. Wykorzystywanie ich w jakikolwiek sposób bez wiedzy i zgody autora jest zabronione. Witryna została zbudowana w oparciu o oprogramowanie typu Open Source.

Wszelkie procesy zachodzące na Twoim urządzeniu podczas odwiedzania tej witryny są zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Rozumiem